PRZEPRASZAMY, STRONA W BUDOWIE

Firma nasza swoją działalność na polskim rynku rozpoczęła w 1992 roku pod nazwą JJK ENERGIE Sp. z o.o. jako przedstawiciel światowego lidera inżynierii elektrycznej i elektroenergetycznej CEGELEC, a od 1998 roku również francuskiej firmy Chauvin Arnoux.

Od stycznia 2008 roku występuje pod nową nazwą SIBILLE ENERGIE Sp. z o.o.

SIBILLE ENERGIE Sp. z o.o. powstała z połączenia dwóch firm JJK ENERGIE Sp. z o.o. i SIBILLE Polska Sp. z o.o., skupiając w sobie dotychczasowe oferty obu firm. Jesteśmy importerem i dystrybutorem przyrządów pomiarowych laboratoryjnych i przenośnych w zakresie : ogólnego stosowania; kontroli i bezpieczeństwa elektrycznego; pomiaru mocy, energii i zakłóceń; testu sieci wewnętrznych i telekomunikacyjnych; termografii; kontroli i pomiaru wielkości fizycznych; pomiaru pola elektrycznego i magnetycznego oraz oprzyrządowania edukacyjnego i laboratoryjnego francuskiej firmy CHAUVIN ARNOUX – światowego lidera i uznanego producenta wysokiej klasy urządzeń pomiarowych.

Bogatą ofertę SIBILLE ENERGIE Sp. z o.o. stanowią również nowoczesne, bezpieczne, techniki i technologie w zakresie sprzętu i narzędzi do prac pod napięciem i przy wyłączonym napięciu produkowane przez francuskie firmy SIBILLE FAMECA ELECTRIC oraz DERANCOURT , jedne z największych na świecie dostawców bezpiecznych narzędzi do prac pod napięciem dla elektryków (narzędzi i sprzętu BHP oraz osprzętu do wyposażenia brygad instalacyjno-interwencyjnych).

Ponadto w naszej ofercie znajdują się produkty: ochrony osobistej, takie jak kaski firmy AUBOUEIX; przyrządy do pomiarów wysokości zawieszenia przewodów przesyłowych linii napowietrznych firmy SUPARULE oraz nowoczesne przyrządy do diagnostyki prewencyjnej urządzeń energetycznych firmy ndB Technologie.

Od kwietnia 2010 roku jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem przyrządów pomiarowych firmy SONEL. A od czerwca 2010 zajmujemy się importem i dostarczaniem produktów i sprzętu do iluminacji budynków i iluminacji świątecznych, francuskiej firmy BLACHERE ILLUMINATION światowego lidera w tej dziedzinie.