SIBILLE ENERGIE Sp. z o.o. działa na rynku od 1992 r., powstała z połączenia dwóch firm JJK ENERGIE Sp. z o.o. i SIBILLE Polska Sp. z o.o., skupiając w sobie oferty obu spółek.

Bogatą ofertę SIBILLE ENERGIE Sp. z o.o. stanowią nowoczesne, bezpieczne, techniki i technologie w zakresie sprzętu i narzędzi do prac pod napięciem i przy wyłączonym napięciu produkowane między innymi przez firmy SIBILLE FAMECA ELECTRIC oraz DERANCOURT , jedne z największych na świecie dostawców bezpiecznych narzędzi do prac pod napięciem dla elektryków (narzędzi i sprzętu BHP oraz osprzętu do wyposażenia brygad instalacyjno-interwencyjnych).

Ponadto w naszej ofercie znajdują się produkty: ochrony osobistej, takie jak kaski firmy AUBOUEIX; przyrządy do pomiarów wysokości zawieszenia przewodów przesyłowych linii napowietrznych firmy SUPARULE oraz nowoczesne przyrządy do diagnostyki prewencyjnej urządzeń energetycznych firmy ndB Technologie.

Jesteśmy importerem i dystrybutorem przyrządów pomiarowych laboratoryjnych i przenośnych w zakresie : ogólnego stosowania; kontroli i bezpieczeństwa elektrycznego; pomiaru mocy, energii i zakłóceń; testu sieci wewnętrznych i telekomunikacyjnych; termografii; kontroli i pomiaru wielkości fizycznych; pomiaru pola elektrycznego i magnetycznego oraz oprzyrządowania edukacyjnego i laboratoryjnego francuskiej firmy CHAUVIN ARNOUX – światowego lidera i uznanego producenta wysokiej klasy urządzeń pomiarowych.